Jesteśmy marką ciesząca się dużym uznaniem na rynku północno-wschodniej Polski. Główną działalnością firmy jest import win, którym zajmujemy się od 1998 r. Po kilku latach zakres swoich usług rozszerzyliśmy o ofertę gastronomiczną.

 

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją posiadającą doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi. W swojej ofercie posiadamy wina z Mołdawii, Hiszpanii, Włoch, Bułgarii oraz Nowego Świata.

 

Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy import win z Mołdawii i Gruzji. O naszej solidności świadczy fakt, iż z winiarnią z Mołdawii Vinuri de Comrat współpracuje od 15 lat. Długoletnia współpraca pozwala nam utrzymać ciągłość dostaw oraz jakość importowanego wina na najwyższym poziomie. Ponadto przez 7 lat eksportowaliśmy mołdawskie wina także na rynek Stanów Zjednoczonych.

 

Do naszych głównych kontrahentów zaliczamy Auchan Polska i Regionalne Sieci Handlowe. W obu przypadkach możemy pochwalić się wieloletnią współpracą, która świadczy o wysokiej jakości naszych win. Ponadto od 15 lat  z sukcesem obsługujemy rynek detaliczny w północno- wschodniej Polsce.

 

 

Celem zagwarantowania bezpieczeństwa dostaw dysponuje własnym magazynem, który pozwala na przechowanie ok. 300 000 butelek wina. Ponadto odpowiedni zapas towaru do sprzedaży zapewnia własny skład celny.