Wina włoskie

 

Terra Nostra Rosso

 

Wino czerwone, półwytrawne, delikatne i aromatyczne z wyczuwalnymi akcentami przypraw o intensywnym smaku i przyjemnych taninach. Sugestie kulinarne: uniwersalne wino do przystawek, potraw mięsnych, pizzy i pasty.

 

Terra Nostra Bianco 

 

Wino białe, półwytrawne o słomkowożółtym kolorze. Aromatyczne, lekkie i świeże z akcentami przypraw. Sugestie kulinarne: doskonałe jako aperitif, do przystawek, owoców morza, ryb i lekkich dań mięsnych.

Primitivo IGT

 

Wino czerwone, wytrawne o zapachu wiśni i maliny z nutami pieprzu i wanilii. W smaku pełne i intensywne z dobrą strukturą.

Proseco DOC

 

Wino białe, wytrawne, lekko musujące o świeżym owocowym zapachu. W smaku lekko słodkie i delikatne. Doskonałe na wszelkie okazje.

Super Bio Nero d'Avola/Syrah

 

Wino ekologiczne, czerwone, wytrawne o zapachu owoców leśnych. W smaku pełne z wyczuwalnymi taninami i nutami czarnej jagody.

Merlot IGT

 

Wino czerwone, wytrawne o zapachu czarnej porzeczki i śliwki. W smaku intensywne z łagodnymi taninami i długim finiszem. Polecane do pieczonych mięs i serów.

Chianti DOCG

 

Wino czerwone, wytrawne o rubinowym kolorze z purpurowymi tonami. W smaku pełne i łagodne z długim finiszem. Polecane do grilowanych mięs, risotto i dań głównych.

Pinot Grigio IGT

 

Wino białe, wytrawne o intensywnym owocowo-kwiatowym zapachu. W smaku świeże z posmakiem migdałów. Polecane do białych mięs i ryb.