Jesteśmy marką ciesząca się dużym uznaniem na rynku północno-wschodniej Polski. Główną działalnością firmy jest import win, którym zajmujemy się od 1998 roku. Po kilku latach zakres swoich usług rozszerzyliśmy o ofertę gastronomiczną.

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją posiadającą doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi. W swojej ofercie posiadamy wina z Mołdawii, Gruzji, Hiszpanii, Włoch, Bułgarii oraz Nowego Świata.

Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy import win z Mołdawii i Gruzji. O naszej solidności świadczy fakt, iż z winiarnią z Mołdawii Vinuri de Comrat współpracuje od 23 lat. Długoletnia współpraca pozwala nam utrzymać ciągłość dostaw oraz jakość importowanego wina na najwyższym poziomie. Ponadto przez 12 lat eksportowaliśmy mołdawskie wina także na rynek Stanów Zjednoczonych.

Do naszych głównych kontrahentów zaliczamy Auchan Polska i Regionalne Sieci Handlowe. W obu przypadkach możemy pochwalić się wieloletnią współpracą, która świadczy o wysokiej jakości naszych win. Ponadto od 25 lat z sukcesem obsługujemy rynek detaliczny w północno - wschodniej Polsce.

Celem zagwarantowania bezpieczeństwa dostaw dysponujemy własnym magazynem, który pozwala na przechowanie ok. 300 000 butelek wina. Ponadto odpowiedni zapas towaru do sprzedaży zapewnia własny skład celny.

Właścicielem hurtowni jest:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ERKA Roman Kozłowski

15-516 Białystok
ul. Konstantego Ciołkowskiego 167

REGON: 050846726
NIP: 9660496791